header image
Home arrow Škola arrow Kontakty arrow Kontakty na vyučující
Kontakty na vyučující Tisk E-mail
Autor: Jan Šafir   

Příjem zásilek od odesílatelů  s doménou jinou než .cz je blokován. Pro udělení výjimky kontaktujte administrátora v menu Podpora.

 

Bardarovová Květoslava
Blahutova Miroslava
Barešová Petra
Bočanová Helena  
Brzobohatá Ivana
Caithamelová Ladislava
Čechtická Eva
Dolejšová Marie
Drešerová Eva
Dušková Miluše
Dvořáková Olga
Hanslíková Martina
Hlaváčková Marie
Holá Zlata
Hornek Jiří
Hrdinová Miroslava
Hroudová Veronika
Hubálková Barbora  
Hubalovská Kamila
Chrudimská Milada
Jankechová Jana
Jarolímková Jana
John Tomáš
Jokl Čeněk
Jurásková Eva
Juřicová Monika
Kočková Irena
Kolandová Eva ekolandova@fzsbrdickova.cz
Košáková  Blanka
Kryštovská Jana
Kudrnová Eva
Kurská Drahomila
Marešová Lenka
Levá Lenka
Mücková Ivana
Müllerová Jitka
Navrátilová Hana
Neústupová Lenka
Ottová Blanka
Pavlíčková Kateřina
Pečová Michaela
Rážová  Hana  
Sasková Taťána
Smejkalová Jarmila
Svojanovská Milana
Šafir Jan
Šafrová Monika
Škrancová Dana
ŠulcováPavla
Šrankotová Iva
Trynerová Eva
Urbanová Lucie
Urbanová Zdena
Vomáčková Hana
Vondrová Zuzana
Voslářová Jana
Winklerová Longina
Wagner Tomáš
Wintrová Iveta
Žídková Kateřina
     
     
   
   
   
     
     
   
     
     
   
     
   
     
     
     
   
   
     
     
     
     
   
     
     
     
   
     
     
   
   
     
     
   
     
     
     
     
     
   
   
   
   
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   
     
     
   
   
   
Aktualizováno ( středa 28. února 2018, 16:39 )
Aktuálně
Zápis do 1. tříd 2018/2019
Veškeré informace k zápisu do 1. tříd naleznete tady
Rozřazení žáků do 6. ročníků

Vážení rodiče,

pro příští školní rok jsme museli trochu upravit pravidla pro přijímání žáků do naší školy. Přijímáme žáky ze ZŠ Mohylova a pochopitelně naše stávající žáky 5. ročníků. Protože máme v letošním 5. ročníku celkem 5 tříd a musíme je všechny rozmístit do budoucích 6. tříd, budeme tedy v září otvírat celkem čtyři 6. ročníky.
Žáci FZŠ Brdičkova obdrží přihlášky od p. uč. třídní.

Zaměření tříd a termíny rozřazovacích testů            Přihláška pro cizí žáky  

 

O pohár města Klatov

V sobotu dne 10. 3. 2018 se taneční skupina DbK, působící na FZŠ Brdičkova, zúčastnila svých prvních závodů O pohár města Klatov.  S choreografií, která nese název James Bond, děti obsadily 2. místo a odvezly si tak své první medaile. Skupinu vede učitelka základní školy Kateřina Žídková. Taneční sezóna se pro děti teprve rozjíždí a čeká je mnoho vystoupení a závodních přehlídek. Kateřina Žídková

A celé vystoupení můžete zhlédnot ZDE

Nebo ZDE

 

Přijeli Vikingové

V pátek 9. března 2018 „připluli“ na replice válečné lodě do naší základní školy dva Vikingové, herci Agentury Pernštejni z Pardubic. Oba se  s našimi žáky 5. - 7. tříd podělili o informace z právního systému vikingské společnosti, z vikingských výprav, představili oděv Vikingů, dokonce vyvrátili mýtus o rohatých přilbách těchto obyvatel severu Evropy. Vikingské válečnictví si vyzkoušeli i někteří žáci naší školy, kteří byli zapojeni do představení. Na závěr nám herci předvedli pravý šermířský souboj. Dětem i učitelům se představení moc líbilo a už se těšíme na další – květnové představení, které nám představí starověký Řím legionářů, gladiátorů a císařů.

 

Vesmírné dobrodružství

Ve středu 14. 3. navštívili žáci 3. B a 3. C Planetárium Praha a výprava do vesmíru začala. Žáci putovali od Slunce až na samotný okraj sluneční soustavy. Cestou potkali a seznámili se všemi planetami i s některými měsíci ve sluneční soustavě. Naučili se poznávat mnohá souhvězdí např. Velký a Malý vůz, Kasiopea, Orion. Po programu děti ještě strávily chvilku času v prostorách Planetária, kde je stálá interaktivn ívýstava vesmírných modelů. Děti byly touto tajemnou výpravou nadšené. Ve škole pak pracovaly na svých vlastních planetárních projektech.                                             Zapsala Helena Bočanová

 

 

On-line
Hosté: 67
Jsme držiteli
odpovud
Může pomoci
treti-rodic