header image
Home arrow Aktuálně arrow Máchův kraj nás nepřestal okouzlovat
Máchův kraj nás nepřestal okouzlovat Tisk E-mail
Autor: Kamila Hubalovská   

Máchův kraj nás nepřestal okouzlovat

          I v letošním roce vyjela 5. E a 5. C na školu v přírodě organizovanou agenturou PAC. Některé děti navštívily Doksy – Poslův mlýn sice potřetí, přesto nelze říci, že by se vrátily nespokojené.

         Opět je čekal nabitý týden plný výletů a organizovaných odpoledních aktivit pod záštitou celotýdenního programu „Nové hry PANEMU“.

           Dopolední výukový program probíhal podle projektu nazvaného „Poznáváme Máchův kraj“. Jeho cílem bylo propojení a upevnění vztahů mezi oběma třídami, orientování se v období, ve kterém žil a tvořil K. H. Mácha, rozšíření si pojmosloví    z oblasti fauny a flóry, zvládnutí orientace v krajině.

          Děti měly za úkol nashromáždit co nejvíce informací k jednotlivým předmětům. Tyto během následujících čtrnácti dnů zpracují tak, aby jednotlivé pracovní listy mohly být vyvěšeny v budově naší školy.

          Na třídnických hodinách se obě paní učitelky dozvěděly, že to byla nejlepší škola v přírodě. Asi ještě dlouho bude dětem v uších znít hymna pobytu začínající slovy:  „Panem, Panem, země našich snů, vstříc krásným zítřkům a za svobodu……“

 

Zapsala: Olga Dvořáková a Petra Barešová

2(1)

Posluv_mlyn_1

Aktualizováno ( pondělí 28. května 2018, 12:26 )
Aktuálně
Zakázka pro nové učebny

Naše škola plánuje vypsat zakázku na nákup vybavení a rekonstrukci učeben související s realizací projektu realizovaného v rámci OP PPR výzva č. 20 a to v následujících oblastech:

Vyzvedávání výrobků
VYZVEDÁVÁNÍ VÝROBKŮ v keramické dílně:
v keramické dílně
 
Úterý –  26. 6. 2018                       14.00  -  17.00 
 
Středa - 20. 6. a 27. 6. 2018         14.00  -  20.00
 
Čtvrtek - 21. 6. a 28. 6. 2018       14.00  -  17.00
Akademie 2018

 

Prázdninový kurz pro cizince
Prázdninový kurz pro děti cizince
Rozřazení žáků do 6. ročníků

Vážení rodiče,

pro příští školní rok otvíráme pět 6. ročníků. Jejich zaměření si přečtěte v následujícím odkaze:

Zaměření tříd  

Přihlášku obdržíte ve škole    

 

 

 

On-line
Hosté: 80
Jsme držiteli
odpovud
Může pomoci
treti-rodic