header image
Home arrow Škola arrow Aktuálně arrow Noc s Andersenem - 4. ročník
Noc s Andersenem - 4. ročník Tisk E-mail
Autor: Kamila Hubalovská   
Noc s Andersenem již 4. ročník

Na Noci s Andersenem jsme si tentokrát připomenuli Jaroslava Foglara a Josefa Čapka. Během večera jsme se seznámili s knihami Rychlé šípy a Povídání o pejskovi a kočičce, na něž jsme naším programem navázali. Vařili jsme jako pejsek a kočička, vyráběli jsme si noční košilku a loutky, řešili jsme rébusy, házeli rychlými šípy a vymýšleli komiks. Vše završila bojovka J. Pan Andersen nás opět uctil svou návštěvou a večera se zúčastnili i komiksové postavy v čele s Mirkem Dušínem. Děti potěšila i pizza k večeři a upečené dobroty od maminek.

 

Čtení zdar!

Vaši učitelé ;-)

Aktuálně
Zápis do 1. tříd 2018/2019
Veškeré informace k zápisu do 1. tříd naleznete tady
Revitalizace prostoru před školou

Vážení rodíče a žáci,

jistě jste si všimli, že před naší školou dochází k postupnému kácení stromů a keřů. Je tomu tak proto, že celý prostor se bude modernizovat a osazovat novou  zelení. Bohužel nás tedy v nejbližším období čeká opět omezení provozu.

Nemějte obavy, výuky a družiny se to NETÝKÁ!!!

Omezen bude pouze přístup do budovy. Vstup do šaten II. stupně bude možný pouze podloubím, do kterého se bude vstupovat u hlavního vchodu.

Buďte trpěliví a shovívaví. Odměnou nám bude krásná a nová odpočinková zóna před školou.

Petice proti výstavbě

Petice prot stavbě v okolí školy:

 

Noc s Andersenem - 4. ročník
Noc s Andersenem již 4. ročník
Rozřazení žáků do 6. ročníků

Vážení rodiče,

pro příští školní rok jsme museli trochu upravit pravidla pro přijímání žáků do naší školy. Přijímáme žáky ze ZŠ Mohylova a pochopitelně naše stávající žáky 5. ročníků. Protože máme v letošním 5. ročníku celkem 5 tříd, musíme je všechny rozmístit do čtyřech budoucích 6. tříd. Na více tříd už nemá škola prostory.

Žáci FZŠ Brdičkova obdrží přihlášky od třídních  učitelek.

Zaměření tříd a termíny rozřazovacích testů         

Žádost o přestup pro žáky ZŠ Mohylova  

 

On-line
Hosté: 57
Jsme držiteli
odpovud
Může pomoci
treti-rodic