header image
Home arrow Škola arrow Stalo se... arrow Zpráva třeťáků o vánočním výletě
Zpráva třeťáků o vánočním výletě Tisk E-mail
Autor: Kamila Hubalovská   
Vánoce se blíží a tak nás paní učitelka vzala na výlet do Čechovy stodoly v Bukové u Příbramě.

 Cestou jsme navštívili v Dobříši záchrannou stanici ptáků v Anglickém parku. Byla tam hezká, ale nemocná a smutná zvířata. Svačili jsme a paní Zima nám poslala čokoládové penízky. Pak už jsme dojeli do stodoly. Když jsme dorazili na místo, tak to byla nádhera. Je to vlastně velká vánoční výstava.  Nejdříve jsme nakupovali vánoční ozdoby a pak jsme šli černým tunelem rovnou do pekla.  V pekle byla škola čertů a vůbec se tam neučili, jen hráli karty.  Málem si tam nechali naši paní učitelku, protože nás prý učí samé nesmysly. Tak jsme ji vysvobodili písničkou. Pak jsme šli do nebe a viděli stroj na sníh, anděla a Mikuláše. Od anděla jsme dostali lízátko a slib na bohaté Vánoce. Nakonec jsme si vyrobili vánočního kapříka ze dřeva a barevných šupin. Cestou zpátky nám paní průvodkyně přečetla pohádku o paní Zimě. Byl to tam super a těšíme se na další výlet.

Ze slohů žáků 3.A

Fotografie 1

Fotografie 2

Fotografie 3

Fotografie 4

 

Aktualizováno ( úterý 12. prosince 2017, 06:18 )
Aktuálně
Kolobuřt 2018
Poznávací výlet do Terezína
Poznávací výlet do Terezína
Škola v přírodě - Poslův Mlýn

Dorazili jsme v pořádku. Počasí nám přeje.

Zdravíme všechny 

Třída 5. C a 5. E 

Rozřazení žáků do 6.ročníků 2018/2019
Průkaz ISIC

Vážení rodiče,

od příštího školního roku bude škola postupně zřizovat průkazy ISIC pro žáky naší školy. Děti budou kartu používat místo čipů v jídelně a časem možná ke vstupu do školy a evidenci docházky žáků.Průkaz obsahuje fotografii dítěte a je tedy použitelný i v případě, že je třeba prokázat věk dítěte (např. v MHD).

Další využití je velmi široké: jednak pro levnější vstupy do kulturních zařízení, slevy na nákupy...... Bližší info na  ISIC.

On-line
Hosté: 121
Jsme držiteli
odpovud
Může pomoci
treti-rodic