header image
Home arrow Škola arrow Stalo se... arrow Obálky štěstí 3. D
Obálky štěstí 3. D Tisk E-mail
Autor: Kateřina Žídková   

V prvních hodinách pracovní a výtvarné výchovy si žáci třídy 3. D vyrobili své obálky štěstí s kolíčky.

V hodině pracovní výchovy si žáci podle svých představ pomocí lepení vyzkoušeli, jaké to je, vyrobit si vlastní obálku. V další hodině - výtvarné výchově, si každý ozdobil dřevěný kolíček podle svého návrhu - proužkovaný, puntíkovaný, jednobarevný, fantazii se meze nekladly. Tyto kolíčky drží pod tabulí zmíněné „štěstí".

V těchto obálkách čeká na každého žáčka 3. D pondělní ráno nějaké překvapení. Dívky a chlapci se mohou například těšit na sladkost, která jim zpříjemní první školní den, na hádanku, která jim pomůže při pondělku rozhýbat mozkové závity, anebo na milý vzkaz, který je zahřeje u srdce a potěší je.

os

Aktualizováno ( středa 21. září 2016, 08:43 )
Aktuálně
Kolobuřt 2018
Poznávací výlet do Terezína
Poznávací výlet do Terezína
Škola v přírodě - Poslův Mlýn

Dorazili jsme v pořádku. Počasí nám přeje.

Zdravíme všechny 

Třída 5. C a 5. E 

Rozřazení žáků do 6.ročníků 2018/2019
Průkaz ISIC

Vážení rodiče,

od příštího školního roku bude škola postupně zřizovat průkazy ISIC pro žáky naší školy. Děti budou kartu používat místo čipů v jídelně a časem možná ke vstupu do školy a evidenci docházky žáků.Průkaz obsahuje fotografii dítěte a je tedy použitelný i v případě, že je třeba prokázat věk dítěte (např. v MHD).

Další využití je velmi široké: jednak pro levnější vstupy do kulturních zařízení, slevy na nákupy...... Bližší info na  ISIC.

On-line
Hosté: 59
Jsme držiteli
odpovud
Může pomoci
treti-rodic